Aromaterapia dzieci

olejki eteryczne jako naturalne wsparcie dla Twojego dziecka

Szukasz naturalnych sposobów łagodzenia objawów przeziębienia, bezsenności czy nadpobudliwości u swojego dziecka? Aromaterapia to naturalna metoda, która może Ci w tym pomóc.

Olejki eteryczne to naturalne substancje, które wykazują wiele właściwości prozdrowotnych. Mogą być wsparciem w łagodzeniu objawów wielu dolegliwości, w tym:

  • przeziębienia
  • stanów zapalnych
  • bezsenności
  • nadpobudliwości
  • bólu mięśni
  • stresu

Jednak, aby pomóc, a nie zaszkodzić swojemu dziecku, warto poznać podstawowe zasady bezpieczeństwa stosowania olejków eterycznych.

Ebook "Aromaterapia dla dzieci" to wprowadzenie do świata bezpiecznej aromaterapii.

O AUTORCE:

Nazywam się Ula Urbańska, jestem założycielką marki Urulu i autorką głównej części tego e-booka.

Olejki eteryczne towarzyszą mi od ponad 25 lat, a od 2017 roku uczę się aromaterapii od Davida Crowa. Ten mistrz aromaterapii jest cenionym w USA ekspertem w dziedzinie Ajurwedy i Medycyny Chińskiej, co pozwala mu łączyć te trzy dziedziny wiedzy w harmonijną całość.

Dzięki Davidowi odkryłam, że działanie olejków eterycznych wykracza daleko poza aromaterapię kliniczną opartą wyłącznie na badaniach naukowych. Zrozumiałam, że każdy olejek eteryczny niesie w sobie nie tylko potencjał substancji chemicznej, ale również potencjał energetyczny rośliny, z której pochodzi, który wspiera nas na głębokich poziomach.

W poszukiwaniu olejków nie tylko najwyższej jakości, przebadanych, ale i o potencjale energetycznym, dotarłam do punktu, w którym zrozumiałam, że aby korzystać z takich olejków i mieć pewność co do ich potencjału i pochodzenia, chce sprowadzać je sama prosto z destylarni. Tak narodziła się marka Urulu, dając początek pięknej, choć czasem trudnej przygodzie z prowadzeniem własnego etycznego biznesu.

Inni nauczyciele: Jade Shutes, Robert Tisserand, Gabriel Moyaj